1. 1
  استاندارد CE اروپا

  نشان بازرگانی CE  به منظور ایجاد هماهنگی اجباری در بسیاری از محصولات تجاری و صنعتی که در سطح اروپا (منطقه اقتصادی اروپا یا EEA) تولید یا به فروش می‌رسند، ارائه شده است. این حروف به‌طور مشخص اختصار چیزی را نشان نمی‌دهند، ولی به‌طور کل می‌توان آنها را اختصار کلمات فرانسوی Communauté Européenne یا  Conformité Européenne به معنای «موردقبول اروپا» دانست.

  محصولاتی که واجد دریافت علامت سی. ای می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.

  دانلود

 2. 2
  استاندارد ممیزی انرژی Kiwa

  Kiwa موسسه اروپایی برای آزمایش، بازرسی و صدور گواهینامه (TIC) است که دفتر مرکزی آن در Rijswijk هلند واقع شده است. Kiwa اکنون  در 50 کشور در سراسر جهان فعال می باشد. Kiwa در سال 1948 به عنوان مؤسسه ای قضایی جهت تدوین مقررات آبرسانی تاسیس شد ، که در طول قرن بیستم به عنوان تنها مرکز تجزیه و تحلیل ایمنی بسیاری از فن آوری های جدید و همچنین تهیه استانداردهای ایمنی برای دستگاه های متعدد درسراسر جهان می باشد Kiwa اکنون درزمینه صدور گواهینامه، آزمایش، بازرسی، ممیزی انرژِی، مشاوره و آموزش خدمات مربوط به ایمنی را به طیف وسیعی از مشتریان، از جمله تولید کنندگان، سیاستگذاران، شرکت های خدماتی و مصرف کنندگان، ارائه می دهد.

  دانلود

 3. 3
  گواهی حداقل انتشار گازهای گلخانه ای (NOX)

  NOX یک اصطلاح است که به دو گاز NO و NO2 اطلاق می گردد. NOX ها باعث باریدن  بارانهای اسیدی می شوند.

  گواهی NOX در 5 طبقه محصولات را تحت استاندارد EN 483: 2000 بررسی می کند که به طبع هرچه کلاس انها بالاتر باشد، انتشار گازهای گلخانه ای پایین تر است.

  دانلود

 4. 4
  گواهی بهره وری انرژی

  محدودیتهایی که در زمینه استفاده از منابع فسیلی مطرح است ، همراه با رشد فزاینده مصرف انرژی در سطح کشورمان یک مخاطره جدی در برابر رشد و توسعه اقتصادی کشور محسوب می شود . این مسئله لزوم برنامه ریزی برای مدیریت هرچه بهتر مصرف انرژِی و بالا بردن بازده و بهره وری انرژی را در کشورمان بیش از پیش روشن تر می سازد .

سبدخرید